Tento rok darujte na Vianoce menej...

...obáv o zdravie, menej čakania, menej stresu a komplikácií. Darujte svojim blízkym prehľad o svojom zdraví. Ponúkame vám širokú škálu vyšetrení, aby každý mohol spoznať svoj zdravotný stav čo najpresnejšie. 

V našich laboratóriách denne vykonáme takmer 300-tisíc testov, čo je za mesiac viac ako 5,5 milióna laboratórnych vyšetrení. Vy aj vaši blízki budete v dobrých rukách.


Darčekové poukazy - vhodné prekvapenie pre každého

Neviete sa rozhodnúť, ktoré vyšetrenie vybrať? Nevadí, stresovať sa vôbec nemusíte. Svojim blízkym môžete venovať darčekový poukaz a sebe zabezpečiť menej stresov z výberu vhodného balíčka vyšetrení. Stačí si vybrať hodnotu poukazu a voľbu vhodného vyšetrenia nechajte na obdarovaného. V ponuke máme viac ako 60 balíčkov vyšetrení.

Babke, mame, priateľovi i synovi

V našej širokej ponuke si to svoje nájde každý - junior aj senior, muži i ženy, mäsožravci aj vegetariáni. Na vyšetrenie sa objednáte jednoducho, stačí len zopár kliknutí. A voľbou konkrétneho termínu a času u nás nikdy zbytočne nečakáte. A čo výsledky? Tie prídu e-mailom, takže si ich môžete prečítať aj v mobile

Postup je naozaj jednoduchý. Vyberte balíček pre svojho blízkeho, zvoľte možnosť “Kúpiť ako darčekový poukaz” a hneď po zaplatení vám ho pošleme elektronicky. Z e-mailu ho už stačí len vytlačiť a na Vianoce si vychutnať radosť obdarovaného.

Kliknite na vekovú kategóriu obdarovaného a vyberajte z množstva vyšetrení určených práve im.


Tipy na darček pre dcéru aj syna

Aj mladí ľudia majú svoje problémy, s ktorými im vieme pomôcť. Či už ide o stresy v práci, ťažkosti pri športe alebo prechod na zelenšiu stravu - všetko v sebe nesie riziká, ktoré neradno podceňovať. Vybrali sme TOP 6 najužitočnejších vyšetrení pre mladých.

Tipy na darček pre mamu aj otca

Starali sa o vás celý život, teraz je vhodný čas im to oplatiť. Možno má mamina problémy s trávením, otca možno trápi srdce. Prípadne chcú obaja vedieť, aké majú protilátky po očkovaní. Z našich balíčkov si určite vyberiete, pozrite si našu ponuku.

Tipy na darček pre muža

Zháňate niečo originálne pre priateľa či manžela? Darujte mu komplexný prehľad o jeho zdravotnom stave. Ak sa v práci príliš stresuje, zadýchava sa pri športovaní, prípadne len potrebuje skontrolovať základné parametre, ste na správnej adrese a s týmito vyšetreniami rozhodne nešliapnete vedľa.

Tipy na darček pre ženu

Je prirodzené, že každá žena túži byť zdravá a fit počas ľubovoľnej etapy života. Všetky ženy sú jedinečné, čo rovnako platí aj pre ženský organizmus a ťažkosti, ktoré sa môžu prejaviť v akomkoľvek veku. Balíček vyšetrení pod stromček je nepochybne tou správnou voľbou, či už chcete partnerku podporiť v zdravom stravovaní, alebo jej pomôcť zistiť, prečo ju trápi štítna žľaza. Zvoľte si niektorý z týchto balíčkov, bude nadšená.

Tipy na darček pre babku aj dedka

Riziko vzniku ochorení stúpa s pribúdajúcim vekom. Možno ste u svojich starých rodičov postrehli špecifické zdravotné ťažkosti postihujúce ľudí v seniorskom veku. Bolesti kĺbov? Podozrenie na cukrovku? Darujte im pod stromček odpovede na otázky ohľadne ich zdravia.