Potrebujete vyšetrenie bez objednania a bez čakania?

Prostredníctvom našich odberových centier v Nitre (Novozámocká 67) a v Malackách (Duklianskych hrdinov 34) prinášame široké spektrum vyšetrení na vlastnú žiadosť pacienta. Na výber ponúkame viac ako 60 balíčkov vo všetkých odboroch laboratórnej medicíny. Nemusíte si rezervovať termín online, stačí prísť priamo do jedného z našich centier a odber vám vykonáme.


K najžiadanejším samoplatcovským produktom patria vyšetrenia potravinových intolerancií, celiakie, histamínovej intolerancie a testy súvisiace s intímnym zdravím. K balíčkom vyšetrení ponúkame aj konzultácie pred vyšetrením ak potrebujete poradiť s vhodným vyšetrením pre vás a interpretácie výsledkov. Vedeli ste, že:

45 – 60 %
ľudí trpí na niektorú potravinovú intoleranciu,

70 %
imunitného systému tela sa nachádza v črevách,

1,5 dňa
trvá v priemere vyšetrenie väčšiny vzoriek.


Príďte na vyšetrenie do nášho odberového centra v Malackách na Duklianskych hrdinov 34 alebo do Nitry na Novozámocku 67 a predíďte závažným ochoreniam. Sme najväčšie a najmodernejšie diagnostické laboratórium v strednej Európe. Bez objednania môžete v našich centrách absolvovať nižšie uvedené vyšetrenia v priebehu celého dňa, to znamená, že nie je potrebné prísť na odber nalačno. Pitný režim je však pre odber veľmi dôležitý.

Zoznam vyšetrení realizovaných počas celého dňa


Ďalšia široká ponuka vyšetrení obsahuje balíčky, pri ktorých je potrebné prísť v doobedňajších hodinách (od 7.00 do 9.00) nalačno (ľahké raňajky) alebo nejesť aspoň 3 hodiny pred odberom. Samozrejmosťou je dodržiavať dostatočný pitný režim. Vyšetrenia si môžete vybrať z tejto ponuky balíčkov.

Zoznam vyšetrení realizovaných do 9.00 hod. nalačno