Vyšetrenia v Nemocnici Malacky

V Nemocnici Malacky môžete absolvovať vyšetrenie magnetickej rezonancie bez čakania, v nadštandardných termínoch. Ak vás trápia bolesti kĺbov či chronických rán, zbavte sa ich vďaka inovatívnej liečbe kmeňovými bunkami.  


Magnetická rezonancia v nadštandardných termínoch

Nemocnica Malacky ponúka nadštandardné termíny na magnetickú rezonanciu na vlastnú žiadosť pacienta, ktoré nie sú hradené z verejného zdravotného poistenia. Po novom tak nemusíte čakať na túto modernú zobrazovaciu metódu dlhé mesiace, k dispozícii pre vás máme termíny aj počas víkendov.

V Nemocnici Malacky vás vyšetrí tím odborníkov, ktorí používajú špičkové technické vybavenie a majú dlhoročné skúsenosti. V nadštandardných termínoch vám ponúkame tieto vyšetrenia: 

  • magnetická rezonancia krčnej chrbtice,
  • magnetická rezonancia hrudnej chrbtice,
  • magnetická rezonancia driekovej chrbtice,
  • magnetická rezonancia kĺbov, svalov alebo mäkkých častí (muskuloskeletálny aparát).

Cena vyšetrenia je 180 € s DPH.

Ak máte záujem o MR vyšetrenie, môžete sa naň objednať prostredníctvom telefónneho čísla +421 800 300 444 v pracovných dňoch od 13.00 do 15.00 alebo e-mailom na rtg.evidencia@nemocnicna.sk a my vás budeme kontaktovať. V e-maile prosím nezabudnite uviesť vaše meno a telefónne číslo. Viac informáciíLiekom sú kmeňové bunky

Liečba kmeňovými bunkami predstavuje jednu z najmodernejších a prevratných liečebných metód rôznych ochorení na svete. Najčastejšie sa takýmto spôsobom liečia degeneratívne ochorenia zmien kĺbových chrupaviek – artrózy, ale ich potenciál vo svete využívajú aj v plastickej chirurgii, neurológii či kardiológii pri ochoreniach cievneho systému.  Liečbu kmeňovými bunkami za použitia patentovanej technológie Blue Horizon International (BHI) realizujeme v Nemocnici Malacky.  


LIEČBA KĹBOV

Pri liečbe kmeňovými bunkami získanými z vlastného tuku je zlepšenie citeľné už po 2 týždňoch. Efekt liečby je najmä v zlepšení hybnosti kĺbu a ústupu bolesti.

CENNÍK LIEČBY

1 kĺb1 300 € 
1 000 € AKCIA*
2 kĺby1 500 €
1 000 € AKCIA*
3 kĺby2 500 €
4 kĺby3 000 €


LIEČBA CHRONICKÝCH RÁN

Mezenchymálnymi kmeňovými bunkami sa liečia chronické rany, kde zlyháva štandardná liečba – diabetické defekty kože, rany po amputáciách a chirurgických zákrokoch. Priemerná doba zhojenia je 12 týždňov a riziko infekcie výrazne klesá.

CENNÍK LIEČBY – CHRONICKÉ RANY

Aplikácia kmeňových buniek pacientom s chronickými
ranami alebo so syndrómom diabetickej nohy
– 2 PODANIA
2 500 € 
1 500 € AKCIA*   


PORAĎTE SA S NAŠIMI ODBORNÍKMI V NEMOCNICI MALACKY

Objednajte sa na nezáväznú konzultáciu. Naši lekári vám ochotne poradia. Pre rezerváciu termínu nás prosím kontaktujte telefonicky na bezplatnom call centre 0800 30 00 30. 

* Zľava na vybrané úkony platí do 31. 12. 2021


Viac informácií